Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Echo serca, zwane inaczej echokardiografią, jest badaniem obrazowym, które za pomocą fal ultradźwiękowych umożliwia obserwację jam serca i jego zastawek oraz daje wgląd w to, jak pracuje serce. Badanie jest nieinwazyjne oraz w pełni bezpieczne. Można je wykonywać zarówno na osobach starszych, jak i dzieciach.

specjalisci fontesmed

dr n. med. Tamara Sukiennik


Specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog w Bydgoszczy. Pracuje w Szpitalu Uniwersyteckim nr.1 w Bydgoszczy w Klinice Kardiologii zajmując obecnie stanowisko ordynatora. Ponadto wykonuje badania Echokardiograficzne - posiada indywidualną akredytację 2 stopnia Sekcji Echokardiograficznej PTK. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje i poziom wiedzy uczestnicząc w licznych konferencjach oraz szkoleniach zawodowych.

Cennik

ECHO serca - dorośli
200 zł
specjalisci fontesmed

lek. med. Beata Jasińska


Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. Specjalista pediatra, hipertensjolog w Bydgoszczy; akredytacja indywidualna SEPTK w zakresie echokardiografii pediatrycznej. Pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Dziecięcym w Bydgoszczy. Staże i kursy we Francji, Wielkiej Brytanii oraz w Polsce.

Cennik

ECHO serca - dzieci
220 zł

dr n.med. Ewa Laskowska

Cennik

ECHO serca dorośli
200 zł