Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Lekarz laryngolog zazwyczaj jest równocześnie audiologiem oraz foniatrą, ponieważ są to specjalizacje zawierające się w dziedzinie otorynolaryngologii. Zajmuje się ona procesami wytwarzania dźwięków mowy, diagnozowaniem i leczeniem schorzeń głosu, języka oraz mowy. Audiologia i foniatria (w porównaniu z laryngologią) jest specjalnością  niezabiegową – specjaliści wykonują o wiele mniej rodzajów zabiegów niż laryngolodzy. Jeśli pacjent skarży się na problemy ze słuchem, a laryngolog wykluczył infekcje, zaleca wizytę u audiologa.

specjalisci fontesmed

dr n. med. Hanna Mackiewicz-Nartowicz


Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Specjalista z zakresu laryngologii w Bydgoszczy oraz audiologii i foniatrii. Szczególne zainteresowania to fonochirurgia ( chirurgia fałdów głosowych ) i rehabilitacja foniatryczna. Liczne kursy i staże doskonalące w Niemczech i Francji. Prowadzenie warsztatów foniatrycznych w San Francisco – Stany Zjednoczone.

Cennik

Konsultacja laryngologiczna
220zł
Konsultacja foniatryczna z badaniem laryngovideostroboskopowym
280zł
Kontrolna wizyta foniatryczna z badaniem LVS
240zł

dr n.med. Malwina Wamka

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium  Medicum  w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalista z zakresu otorynolaryngologii, z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami, którego nabyła podczas pracy w  Klinice Otolaryngologii, Onkologii Laryngologicznej i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej oraz w Poradni Foniatryczno- Audiologicznej Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 w Bydgoszczy. Obecnie  w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z audiologii i foniatrii. Szczególne zainteresowania to onkologia , fonochirurgia oraz zaburzenia głosu.

Cennik

Konsultacja laryngologiczna
220zł
Konsultacja foniatryczna z badaniem laryngovideostroboskopowym
280 zł
Kontrolna wizyta foniatryczna z badaniem LVS
240 zł