Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Pulmonolog pediatra specjalizuje się w leczeniu chorób dróg oddechowych, skupiając się na chorobach płuc oraz oskrzeli. Pulmonolog wykonuje badania diagnostyczne, takie jak:

  • RTG klatki piersiowej,
  • bronchoskopia,
  • poligrafia,
  • spirometria z próbą rozkurczową.

Pulmonolog przeprowadza wywiad, diagnozuje i kieruje na odpowiednie leczenie lub wcześniejsze badania radiologiczne i inne.

specjalisci fontesmed

dr n. med. Beata Stępień - Jaszowska


Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu oddechowego w Bydgoszczy, w tym nawracających infekcji dróg oddechowych, przewlekłego kaszlu, astmy. W tym celu wykorzystuje badania radiologiczne, spirometrię z próbą rozkurczową i prowokacją dooskrzelową z metacholiną. Obok pulmonologii i pediatrii interesuje się wpływem witaminy D3 na zaburzenia gospodarki wapniowo - fosforanowej i gęstości kości, co potwierdziła zdobywając Międzynarodowy Certyfikat Densytometrii Klinicznej.

Cennik

Wizyta lekarska
250 zł
Spirometria podstawowa
80 zł
Próba rozkurczowa
120 zł
specjalisci fontesmed

lekarz Joanna Grzyb


Studiowałam na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. W 2021 uzyskałam tytuł specjalisty Chorób Płuc Dzieci. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam przez 10 lat pracy w Oddziale Pneumonologii i Alergologii Dziecięcej Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Bydgoszczy, gdzie miałam możliwość diagnozować, leczyć i konsultować pacjentów z różnymi schorzeniami układu oddechowego. Specjalizuje się m.in. w leczeniu i diagnozowaniu astmy oskrzelowej, nawracających infekcji dolnych dróg oddechowych, zapaleń oskrzeli i płuc oraz leczeniu alergii dróg oddechowych. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Pneumonologii Dziecięcej. Ustawicznie podnoszę kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w krajowych spotkaniach i konferencjach medycznych.

Cennik

Wizyta lekarska
250 zł
Spirometria podstawowa
80 zł
Próba rozkurczowa
120 zł